معرفی طرح

صـدقه سبـز

امام علی (علیه السلام): «فانکم مسئولون حتی عن البقاع و البهائم» ؛ انسان ها مورد سؤال واقع می شوند حتی در مورد زمین ها و چهارپایان.

"صدقه سبز" درگاهی برای دریافت انواع خیرات ، موقوفات و هدایاء مردمی جهت صرف شدن در امور محیط زیستی ، فضای سبز و عام المنفعه انجمن دوست داران محیط زیست میباشد. خیرین محترم می توانند خیرات و موقوفات خود را چه به صورت نقدی و چه به صورت غیر نقدی جهت استفاده به انجمن دوست داران محیط زیست شهرستان اردکان واگزار نمایند.

کمک نقدی

انجمن دوست داران محیط زیست جهت انجام طرح های مختلفی چون جنگلانه ، تهیه مستند و ... هزینه هایی بر عهده دارد.

در صورتی که تمایل به کمک نقدی به انجمن دارید ؛ شما عزیزان می توانید با استفاده از شماره حساب زیر کمک های نقدی خود را برای انجمن دوست داران محیط زیست شهرستان اردکان ارسال نمایید

0108579697003

به نام: انجمن دوستداران محیط زیست شهرستان اردکان
شعبه: بانک ملی صدراباد

کمک غیر نقدی

کمک های غیر نقدی طیف گسترده را شامل می شوند که جهت ارایه آن به انجمن دوست داران محیط زیست شهرستان اردکان با مسئولان طرح که اطلاعات تماس آنها در انتهای صفحه آمده است تماس حاصل نمایید.

همچنین کمک های غیرنقدی شامل ارایه پسماند خشک نیز میباشد که توضیحات بیشتر در ادامه صفحه آمده است.

صدقه سبز

اهداء پسماند خشک

جهت مشارکت در این طرح شما می توانید با استفاده از فرم ثبتنام زیر عملیات ثبت نام در این طرح را انجام دهید ، سپس جهت هماهنگی و معرفی بیشتر با شما تماس گرفته خواهد شد.

همچنین می توانید با مهندس مسعود شفیعی تماس بگیرید و ضمن دریافت راهنمایی و اطلاعات لازم در این طرح ثبت نام نمایید.

توضیحات بیشتر

در راستای مدیریت پسماند شهری و جلب مشارکت مردمی، با هدف توسعه فعالیت های عام المنفعه در زمینه منابع طبیعی و محیط زیست آماده دریافت پسماندهای خشک همشهریان گرامی در قالب طرح صدقه سبز با رویکرد تامین مالی پروژه های زیست محیطی در دست اقدام این نهاد مردمی دوست دار محیط زیست شهرستان هستیم.

چنانچه خیرین محترم، علاقمند به در اختیار قراردادن پسماندهای خشک تولیدی خود به این نهاد مردمی می باشند با درج مشخصات خود در فرم زیر و ثبتنام در طرح ما را در این امر خیر همراهی فرمایید

فرم ثبت نام در طرح صدقه سبز (پسماند خشک)

  • (در صورتی که دانش آموز و یا از کادر آموزشی می باشید نام مدرسه خود را وارد نمایید)

مسئولان اجرایی صدقه سبز

مهندس مسعود شفیعی

کارشناس ارشد منابع طبیعی و فضای سبز

تلفن تماس: 4335 517 913 98+

دکتر محمد سپهری

دکتری محیط زیست

تلفن تماس: 2407 255 913 98+

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

انجمن رو در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

اگر تا کنون صفحه اینستاگرام انجمن دوستداران محیط زیست شهرستان اردکان رو دنبال نکردید ، لطفا حتما پیج ما رو با زدن روی دکمه زیر دنبال کنید تا از اخرین اخبار و برنامه های انجمن مطلع بشین !

آماده پاسخگویی هستیم